Dział techniczny

Zapraszamy do działu technicznego, mamy nadzieję że informacje i oferty w nim zawarte pomogą Państwu w prowadzeniu biznesu jak i podsuną wiele nowych pomysłów i rozwiązań mających na celu jak największe zadowolenie Państwa klientów.

Dział ten skierowany jest zarówno do uczestników Naszej sieci jak i przedsiębiorców chcących zaprezentować się ze swoimi produktami (w zakresie wyposażenia i aranżacji sklepów) uczestnikom sieci. Zachęcamy Państwa do wspólnego redagowania powyższego działu, jeżeli macie jakieś pomysły co powinno znaleźć się w DT proszę pisać na adres dt@eden.info.pl Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

IGLOOTECHNIKA - Wyposażenie sklepów i gastronomii

IGLOOTECHNIKA to firma, która zajmuje się kompleksowym wyposażaniem lokali sklepowych oraz gastronomicznych, dystrybucją sprzętu chłodniczego, gastronomicznego oraz drobnych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego punktu handlowego i lokalu gastronomicznego.

Emerson Climate Technologies – agregaty skraplające

Emerson to czołowy, światowy dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia do zastosowań domowych, przemysłowych i handlowych. Łączą technicznie doskonałe produkty i usługi z globalnymi zasobami badawczo-rozwojowymi, projektowymi i dystrybucyjnymi.

K.T.D - Wyposażenie obiektów handlowych

Firma K.T.D oferuje kompletne wyposażenie obiektów handlowych: chłodnictwo, regały metalowe, regały magazynowe, stoiska cukiernicze i piekarnicze, regały na warzywa/owoce i alkohol, lady i boksy kasowe, systemy prowadzenia klienta, a także szeroką gamę akcesoriów (wózki, koszyki, krajalnice, wagi, listwy cenowe i wiele innych).

DAMIX - Wyposażenie dla sklepów i magazynów

Damix Sp. z o.o. jest producentem wyposażenia dla sklepów różnych branż i magazynów. Należy do największych w Polsce producentów wyposażenia i jest czołowym producentem wózków sklepowych w Europie. Szeroka gama produktów o wysokiej jakości pozwala stosować rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby klientów.

ABM S.A. - Wyposażenie dla sklepów spożywczych i delikatesów

ABM jest polską spółką z wieloletnią tradycją w branży wyposażenia sklepów, hurtowni, magazynów i biur. Właścicielom sklepów oferuje kompletne wyposażenie – estetyczne i bardzo funkcjonalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. ABM zapewnia kompleksową pomoc od wybrania odpowiedniego asortymentu do zamontowania sprzętu.

Inova Technika Sp. z o.o. - Boksy kasowe

Inova Technika jest firmą, której kompetencje obejmują projektowanie, produkcję, montaż i serwis wyposażenia magazynów i sklepów, w tym linii kas. Wyroby wykonywane są z dobrej jakości materiałów: drewna naturalnego, produktów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych i metalu – w tym stali szlachetnych.

PAX Sp. z o.o. - Standaryzacja, monitoring, modernizacja

Firma „PAX Sp. z o.o.” jest przedsiębiorstwem dziedziny elektryki, automatyki i elektronicznych systemów zabezpieczeń. Oferuje w swoich usługach projektowanie i realizację.

INTERCOMPACT - Prasy hydrauliczne

Firma INTERCOMPACT jest bezpośrednim producentem pras hydraulicznych oraz belownic wykorzystywanych w każdej dziedzinie przemysłu oraz wszędzie tam gdzie pożądana jest racjonalizacja w zarządzaniu odpadami.

JARO s.j. - System Monos

Dwadzieścia lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji regałów oraz stosowane nowoczesne technologie – gwarantują najwyższą jakość produktów firmy JARO s.j. oraz zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.