IGLOOTECHNIKA – Wyposażenie sklepów i gastronomii

IGLOOTECHNIKA to firma, która zajmuje się kompleksowym wyposażaniem lokali sklepowych oraz gastronomicznych, dystrybucją sprzętu chłodniczego, gastronomicznego, klimatyzacyjnego i wentylacyjnego jak również mebli neutralnych, reklamowych oraz drobnych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego punktu handlowego i lokalu gastronomicznego.

Firma współpracuje z czołowymi producentami na rynku polskim i zagranicznym.

IGLOOTECHNIKA skupia uwagę klienta na szczególnie atrakcyjnej cenie, wysokiej jakości oraz kompleksowości wykonania, począwszy od niebanalnego pomysłu, precyzyjnego projektu, poprzez szybką realizację i montaż. Fachowe doradztwo, oryginalna stylistyka mebli oraz ogólnopolski i światowy zasięg działalności to cechy wyróżniające tę firmę spośród szerokiego grona konkurencji.

ATUTEM firmy jest kompleksowość świadczonych usług.

Aranżacje sklepu zależą od sugestii i życzenia klienta lub firma sama proponuje kilka rozwiązań, które spełniają wszelkie wymogi sanepidu oraz marketingowe zasady rozmieszczenia urządzeń w sklepie.

Firma obsługuje największe zakłady mięsne w Polsce jak również piekarnie, cukiernie, sieci sklepów oraz małe detaliczne sklepy spożywcze.

IGLOOTECHNIKA to:

  • Kompleksowa obsługa obiektów handlowych i gastronomicznych
  • Profesjonalne doradztwo
  • Bezpłatny transport
  • Atrakcyjne ceny
  • Miła i profesjonalna obsługa