Kontakt

Sieć Sklepów EDEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa


Centrala

08-300 Sokołów Podlaski
ul. Kolejowa 8b
tel. 604-509-040
tel. (25) 633-45-65
eden@eden.info.pl

Napisz do nas

Imię i Nazwisko*

Tel. kontaktowy*

Email*

Wiadomość*

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sieć Sklepów EDEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w celach marketingowych.



Dziękujemy za wysłanie wiadomości!


Skorupka Wiesław

Prezes Zarządu

505-022-286 wieslaw.skorupka@eden.info.pl

 

Pogorzelska Małgorzata

Dyrektor Zakupów i Promocji

519-404-764 malgorzata.pogorzelska@eden.info.pl

 

Skup Marcin

Specjalista d/s Analityki i Marketingu

519-404-768 marcin.skup@eden.info.pl

 

Rosochacka Sylwia

Specjalista d/s Księgowości i Kadr

604-509-040 sylwia.rosochacka@eden.info.pl

 

Paluszkiewicz Wojciech

Dyrektor Finansowy - Główny Księgowy

693-066-218 wojciech.paluszkiewicz@eden.info.pl

 

Mazurczak Elwira

Asystentka Działu Handlu i Marketingu

510-742-329 elwira.mazurczak@eden.info.pl

 

Moczulski Gabriel

Menager d/s Rozwoju Sieci

519-404-767 gabriel.moczulski@eden.info.pl

 

Piechocińska Justyna

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region mazowiecki

519-404-761 justyna.piechocinska@eden.info.pl

 

Sękowski Robert

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region mazowiecki

25-633-45-65 robert.sekowski@eden.info.pl

 

Żuławnik Dariusz

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region mazowiecki

519-404-763 darek.zulawnik@eden.info.pl

 

Matłacz Marta

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region mazowiecki

519-393-152 marta.matlacz@eden.info.pl

 

Nowicki Janusz

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region podlaski

519-404-769 janusz.nowicki@eden.info.pl

 

Żukowska Agnieszka

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region podlaski

503-493-433 agnieszka.zukowska@eden.info.pl

 

 

Trochonowicz Grzegorz

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region lubelski

519-404-762 grzegorz.trochonowicz@eden.info.pl

 

Skorupka Emil

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region mazowiecki

519-404-766 emil.skorupka@eden.info.pl

 

Nieużyła Agnieszka

Specjalista d/s Obsługi Sieci - Region warmińsko-mazurski

519-404-765 agnieszka.nieuzyla@eden.info.pl

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.