Inova Technika Sp. z o.o. - Boksy kasowe

Inova Technika jest firmą, której kompetencje obejmują projektowanie, produkcję, montaż i serwis wyposażenia magazynów i sklepów, w tym linii kas. Wyroby wykonywane są z dobrej jakości materiałów: drewna naturalnego, produktów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych i metalu - w tym stali szlachetnych.

Inova Technika jest czołowym producentem wyposażenia sklepów. Od lat produkuje wyroby, które cieszą się uznaniem kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Bazowym produktem firmy Inova Technika są boksy kasowe, ale w ofercie znajdziecie Państwo także :
- systemy prowadzenia klienta,
- regały sklepowe,
- bramki,
- butiki,
- szafki,
- lady kasowe

Do minimum ograniczyli standardowe rozwiązania, zamiast których oferują :

  • zindywidualizowane instalacje o unikalnym charakterze,
  • niepowtarzalne wyroby umożliwiające stworzenie przestrzeni o szczególnym klimacie.


Są w stanie odwzorować niemal każdą aranżację, by wykreować wybrany przez Państwa styl, zachowując jednocześnie najwyższy standard trwałości i jakości.

Mamy nadzieję, iż profesjonalizm, elastyczność oraz bogata gama oferowanych produktów zachęci do zmodernizowania lub odnowy Waszego obiektu handlowego, a tym samym umocnieniu wizerunku sklepu i jego pozycji na rynku.

 

oferta

modele

cennik

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.