INTERCOMPACT - Prasy hydrauliczne

Firma INTERCOMPACT jest bezpośrednim producentem pras hydraulicznych oraz belownic wykorzystywanych w każdej dziedzinie przemysłu oraz wszędzie tam gdzie pożądana jest racjonalizacja w zarządzaniu odpadami.

Są nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się usługami w przemyśle metalowym. Jednym z celów ich działalności jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w gospodarce odpadami przemysłowymi i komunalnymi na obszarze Polski.

Prasy hydrauliczne do pojemników na śmieci oraz belownice, które znajdują się w ofercie INTERCOMPACT umożliwiają ograniczenie objętości odpadów o 70%. Dlatego mając na uwadze zmniejszenie opłat za wywóz odpadów proponujemy Państwu sprasowanie kosztów nawet do 70%. Większa część zawartości pojemnika to powietrze, dlatego prasowanie odpadów jest jednym z najlepszych sposobów ograniczenia objętości wytwarzanych odpadów przemysłowych oraz komunalnych.

INTERCOMPACT służy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz profesjonalną pomocą w zakresie doradztwa i asysty technicznej po utracie okresu rękojmi.

Możliwość zmniejszenia ilości odbioru odpadów i zwiększenia zysków o 70%. Mniej znaczy więcej! 3 razy mniej to 3 razy więcej dla Państwa:

  • Mniej wywozów – więcej pieniędzy
  • Mniej składowania – więcej przestrzeni
  • Mniej zanieczyszczeń – więcej czystości


Zapraszamy tutaj do zapoznania się z całą ofertą

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.