S.O.S. dla sklepów niezrzeszonych.

Rok 2013 był rokiem pełnym wyzwań dla handlu tradycyjnego. Sklepy oparte o kapitał polskich przedsiębiorców, najczęściej rodzinny, borykały się z pogarszającymi się warunkami rynkowymi. Szczególnie te niezrzeszone w żadnej sieci handlowej znalazły się w trudnej sytuacji.

Tym bardziej miło jest Państwa poinformować, że dzięki systematycznej pracy na rzecz naszych Uczestników, Sieć Eden zrealizowała wszystkie założone cele na rok 2013 i kończy ten rok sukcesem.

Głównym zagrożeniem dla polskich sklepów jest ciągle rosnąca liczba dyskontów, dystrybutorów hurtowych, sieci handlowych z kapitałem zagranicznym. Małym sklepom jest coraz trudniej walczyć z międzynarodowymi koncernami, które w ostatnich latach prowadzą bardzo agresywną politykę cenową i oferują wyjątkowo niskie ceny.

Funkcjonowanie sklepów niezrzeszonych w takich warunkach jest bardzo trudne. Jak się okazuje, jedyną realną możliwością konkurowania z dyskontami jest zrzeszenie się polskich przedsiębiorców. Z tego względu Sieć Handlowa Eden zwraca się z propozycją do przedsiębiorców, w tym niezrzeszonych, do podjęcia współpracy. Sieć Eden rozwija się bardzo dynamicznie, przystępuje do nas coraz więcej sklepów, w tej chwili jest nas ponad 900. Wszystkie dostępne analizy ekspertów oraz własne obserwacje potwierdzają, iż przyszłość handlu tradycyjnego wiąże się wyłącznie z przynależnością do sieci, a jedynym ratunkiem dla rodzinnych sklepów jest podjęcie współpracy z prężnie rozwijającą się siecią oraz otrzymanie logo znanej polskiej firmy. Sieć Handlowa Eden wykorzystując swoje 10-letnie doświadczenie pomoże Kupcom przetrwać ten trudny czas i z sukcesem prowadzić handel, zapewniając byt wielu polskim rodzinom.

Doskonale rozumiejąc potrzeby polskich sklepów SH Eden przygotowała ofertę, dzięki której łatwo jest podjąć decyzję o przyłączeniu się do sieci i poprawić wyniki prowadzonej działalności.

Sklepy przystępujące do sieci Eden zyskują, nieodpłatnie, narzędzia które pomagają w walce z konkurencją, min.: atrakcyjne warunki zakupowe, udział w akcjach promocyjnych (gazetka + kolportaż bez dodatkowych opłat), wizualizację sklepu, reklamę oraz przystąpienie do sieci bez opłat i kar umownych. Oprócz tego sieć Eden w swojej ofercie ma swój własny Program Lojalnościowy Bonus, który cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród Klientów. Proste i klarowne zasady udziału w programie przekonały już ponad 50 tysięcy zadowolonych Klientów. Odpowiadając na potrzeby rynku powiększamy naszą kadrę koordynatorów, abyśmy mogli jeszcze bardziej zadbać o naszą współpracę i sukces Państwa firmy.

Tylko razem jesteśmy w stanie walczyć o Klientów z międzynarodowymi dyskontami.

Wróć do poprzedniej strony
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.